AKRA ČB - Boršov 1:3

AKRA ČB - Boršov 1:3 (1:0) 7' - 47' L.Bendík, 60' T.Lang (pen), 72' Muller

Sestava Boršov:

Machata - Lísal, T.Lang, Švejda, Šimeček - Kofroň (67' Skopec), Soukup, Macík, V.Lang - Muller, L.Bendík

Domácí se dostali do vedení v 7. minutě, kdy se po centru z pravé strany dostal do zakončení Beneda a z malého vápna umístil míč přesně k tyči. Hra dále byla vyrovnaná, ale k zakončení se nedostával ani jeden z týmů. Ve 30.minutě to domácí zkoušeli z trestného kopu pěknou střelou k tyči, ale Machata vytáhl tuto střelu na roh. Poté se dostal i Boršov do šance. Nejprve to zkoušel Soukup, který vyslal nepříjemnou střelu, kterou musel golman domácích vyrazit. Jen o několik vteřin později vybojoval míč Muller a pohotově se snažil znova zakončit. Brankář byl však pozorný. Ke konci poločasu domácí začali polevovat a Boršov si vytvořil mírný tlak, který se jim ovšem nepovedlo nijak zúročit.

Druhý poločas začal Boršov velkou aktivitu a napadáním, jehož výsledkem byl ukořistěný míč. Následující nápor byl však zastaven faulem. V 47.minutě se tak zahrával trestný kop ze zajímavé pozice, kousek od vápna. Míč si postavil T.Lang, který zvolil střelu po zemi. Tuto střelu z tečoval L.Bendík do brány, kde stál golman. Míč ovšem neudržel a L.Bendík dorazil míč do brány. Zvýšená aktivita a napadání se vypláceli. Při rozehrávce domácích se podařilo znova ukořistit míč Mullerovi, který stanul sám před brankou, ale trefil pouze vyběhnutého brankaře. Po dalším napadáním vybojoval míč L.Bendík, který byl faulován ve vápně. K nařízené penaltě se postavil T.Lang a s přehledem proměňuje a otáčí tak stav na 1:2. Boršov trochu polevil a nechal hrát hosty, kteří se dostali pouze k jedné nebezpečné střele, kterou ovšem Machata chytil. Poté se dostal do další šance Boršov, kdy střelu z poza vápna golman neudržel a k míči se dostala trojice hostujících hráčů. Nejrychleji se dostal k balonu Kofroň, který zasunul míč do odkryté brány a mohl tak navýšit vedení na 3:1, ale bohužel byl z ofsajdu, a gol tak neplatil. Boršov však o několik minut později po rozehrávce domácích, dokázal opět ukrást balon a pěkné kombinaci z levé strany se dostával k brance osamocený Muller, který tentokrát volil střelu na zadní tyč, a tak v 72.minutě zvyšuje náskok na 3:1. Domácí v závěru zahrávali trestný kop ze zajímavé vzdálenosti, ale střela skončila pouze na zdi. O pár minut později po kombinaci na pravé straně musel zasahovat Machata, ale míč za svá záda nepustil. Zápas tak skončil 1:3.