Boršov - Č.Dub- 5:1 (1:1)- 45´, 54´Fessl, 61´Klícha, 82´Haňur, 89´L.Bendík- 6´Tomáš

ČK- 0:1 (75´Mičan)

Sestavy:

Boršov: Lísal- Macho, Pokorný, Haňur, Chuchel- Šimeček (46´M.Bendík), Nídl, Fessl (75´Soukup)- Nejedlý- L.Bendík, Klícha (65´Ardolf)

Obrazek

Č.Dub: Votruba-  Vošta, Beran (50´Vaňač), Mičan, Hojda- Ludvík, P.Lomský, Tůma- Schneider- T.Lomský (46´Frýd), Tomáš

Úvod derby patřil hostům, který hráli aktivněji a jako první ohrozili branku soupeře. Také se dostali zaslouženě do vedení. ObrazekDomácí ve snaze o vyrovnání se tlačili do útoku, ale kombinace končila na hostující obraně. Ještě v průběhu prvního poločasu domácí postupně vyrovnali hru a po půlhodině hry již získali územní převahu. A tu korunovali domácí šťastným vyrovnávacím gólem Fessla ve 45.minutě, když jeho střelu tečovala domácí obrana přes vyběhnuvšího brankáře Votrubu. Hosté ještě v průběhu prvního poločasu pohrdli svými šancemi a tak se šlo do kabin za remízového průběžného stavu.

Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný, ale hostům pomalu docházeli síly a Obrazektlak domácích se stupňoval. Vedení na domácí stranu přinesla 54.minuta, když si umístěná střela produktivního Fessla z hranice vápna našla místo v síti hostů. Domácí postupně zvyšovali tempo hry a zaslouženě zvyšovali na rozdíl gólu. To když si za obranu Obrazekna dlouhý míč naběhl domácí M.Bendík a perfektně připravil gólovou nahrávku pro Klíchu, který ji nepohrdl, tak domácí již vedli 3:1. Potom se nechal hloupě vyloučit zkušený hostující Mičan a hosté již nedokázali více domácím vzdorovat. Konec zápasu se již hrál v plné režii domácího týmu, když zahazovali další šance. V 82.minutě vedení domácích navýšil umístěnou střelou Haňur. Domácí nepřestávali útočit a i když se blížil konec zápasu, tak se stále aktivně pokoušeli o navýšení skóre. To se povedlo minutu před koncem L.Bendíkovi, když dotlačil do sítě míč po akci Chuchela.

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální