Jdi na obsah Jdi na menu

Boršov - D.Voda B 8:0

Boršov - D.Voda B 8:0 (2:0)- 14´, 36´, 58´, 89´Gruber, 47´Bublík (pen.), 50´Pícha, 79´F.Pokorný, 84´Komrska

Sestava Boršov:

Bublík -  Fessl, Filištein, Kofroň, Lísal - Češka, Gruber, Komrska, Čuřík - Šimeček, F.Pokorný

Střídal: Pícha, L.Soukup, Friedl, V.Anderle

Boršov si byl vědom toho, že jakákoliv výhra znamená jisté první místo v soutěži a s tím spojený postup do 1.B. třídy. To vše navíc mohl získat v domácím prostředí před svými fanoušky. Větší klid na kopačky přinesla domácím 14. minuta. K balonu se dostal kapitán Gruber, posunul si ho a z nějakých dvaceti metrů překonal Chadimu v brance hostí, 1:0. Ve 36. minutě se Gruber pokusil o střelu znovu. A opět skončila v síti dobrovodských, i když tentokrát s pomocí teče hostujícího hráče, 2:0. Poločas tedy 2:0 a fanoušci už mohli pomalu pokukovat po šampaňském.

Druhý poločas začali domácí velmi dobře a už po dvou minutách měli výhodu pokutového kopu. Proměnil ho gólman Bublík a zvýšil už na 3:0 a rozjel tím střelecké představení domácích. Jen tři minuty nato upravil Češka na 4:0. Nepopulárního bůra pro hosty zařídil v 58. minutě Gruber a zkompletoval hattrick, 5:0. V 79. minutě se mezi střelce zapsal Pokorný, 6:0. O pět minut později se z branky mohl radovat Komrska, 7:0. Definitivu výsledku přinesla 89. minuta a kdo jiný než Gruber, 8:0. Boršov tedy stvrdil tři kola před koncem první příčku v tabulce, ze které už nemůže být sesazen drtivou porážkou a zbývající zápasy už si může užívat. Dobrá Voda bude chtít debakl odčinit v příštím kole doma se Čtyrákem.