Boršov - D.Voda B - 1:0 (0:0)- 75´Váša (pen.)

Sestava Boršov:

Machata- M.Bendík, Kučera, Chuchel, Fessl- Nejedlý- Nídl, Váša, Makovec (83´Ovčáček)- Šimeček, L.Bendík (87´Soukup)

Do první šance zápasu se dostali hosté po chybě domácích. Dva hráčí hostů se řítí sami na jednoho obránce a trefují břevno domácí branky! ObrazekV 5.minutě střela Šimečka trefuje hostujícího brankáře. Domácí zatlačili hosty a za minutu se do šance dostává domácí Nídl, ale jeho tvrdou střelu hostující brankář chytá. V 9.minutě fauluje domácí Kučera na hranici vápna a hosté zahrávají nepříjemnou standardní situaci- centrovaný míč prolétá nebezpečně celým vápnem. Za chvilku se do míče z dvaceti metrů opřel domácí Váša, ale jeho prudkou střelu do šibenice perfektně vyráží hostující brankář. V 16.minutě se do šance dostávají také hosté. Po rohovém kopu se do odraženého míče opřel hostující hráč, jeho prudkou Obrazekstřelu tečuje mimo branku před Machatou Makovec. Potom přichází pasáž, kdy se oba týmy zodpovědně hlídají, domácí mají mírnou převahu, která ale končí u vápna a nebo na dobře chytajícím hostujícím brankáři. Po půlhodině hry se až před brankáře hostů dostal Nídl, ale již nestihl přesněji zakončit. Ve 33.minutě zakončuje dobrý centr ze strany hlavou L.Bendík, ale šance končí odpískaným ofsajdem. Ve 35.minutě se hosté dostávají do veliké šance. Domácí obrana se nezvykle celá přesouvá Obrazekk levé postranní čáře, kde domácí přesila prohrává souboj se dvěma útočníky hostů. Hosté míč posouvají na volný střed hřiště před vápno, ale střílející spoluhráč při zakončení míří do brankáře Machaty, který ve spolupráci s Chuchlem zachraňuje situaci. Před odchodem do šatny to ještě zkouší na druhé straně z hranice vápna Nídl, ale slabá střela brankáře nezaskočí.

Druhý poločas začal vlažněji, až v 58.minutě se objevil náznak šance. Střela hostů z hranice vápna míří mimo. Za dvě minuty se mezi M.Bendíkem a Makovcem prosadil hostující útočník, ale střela podél brankáře míří vedle. V 65.minutě si na roh naběhl hostující ObrazekMatoušek, ale jeho nebezpečná hlavička těsně míjí branku. Z domácích to zkouší prvně ve druhé poločase Nejedlý, jeho tvrdou střelu brankář chytá. V 68.minutě na půli těsně u lajny zachránil míč Nejedlý, posunul míč na rozběhlého Šimečka, který šel ze strany na branku a střílí, jeho bombu hostující brankář vyráží. V 70.minutě chytá hostující brankář trestný kop z ideální pozice Vášovi. V 74.minutě rozběhlého domácího Nídla zastavuje ve vápně Hála a rozhodčí píská přísnou penaltu. Váša proměňuje tvrdě k tyči 1:0. Za dvě minuty střílí z hranice vápna domácí L.Bendík, ale brankář hostů chytá. Hosté domácí zatlačili a v Obrazek79.minutě se po trestném kopu dostává k hlavičce opět hostující  Matoušek, ale jeho hlavička jde vedle. V 84.minutě hosté nebezpečně střílí z úhlu. Za dvě minuty může rozhodnout Šimeček, po nahrávce Nídla jde ze strany sám na brankáře, ale jeho prudká střela jde těsně nad. V 90.minutě mohou hosté ještě vyrovnat. Machata vybíhá daleko z branky a lob hostujícího hráče jde těsně nad.

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální