Boršov - Lišov B 0:3 (0:0)-  73´Žižka, 85´Zabilka, 91´Suchomel

Sestavy:

Boršov: Machata- Fessl, Pokorný, Švejda, M.Bendík- Nídl (87´Dvořák), Chuchel, Haňur, Klícha (67´Vinzenc)- Šimeček (86´Soukup), L.Bendík

Lišov B: Maršán- D.Vávra, Vidiečan, L.Vávra, Trousil- Ulrich (76´Suchomel), Hudčo, Žižka, Míka- Zabilka, P.Vávra

V zápase o čelo tabulky se začalo opatrně a do šancí se dostávali převážně domácí. 2011-10-08_029.jpgPřestože měli domácí více ze hry, tak si trvalou převahu nedokázali vypracovat. Bohužel se střelecky nedařilo L.Bendíkovi a vždy nebezpečné domácí standardní situace hosté za pomoci výborného brankáře pokrývali. Nakonec se hostující brankář Maršán, stal klíčovou postavou zápasu, když výborným výkonem držel hosty ve hře. V 73.minutě domácí chybují, když zapomenutý obránce pozdržel ofsajd systém a tak si za obranu domácích mohl naběhnout Žižka, kterému posílá kolmici L.Vávra a hosté vedou 0:1. Domácí zákonitě postupně otevírají hru a hosté je trestají. V 85.minutě Zabilka využívá křížnou přihrávku Míky a zvyšuje na 0:2. Výsledek zápasu uzavřel gól Suchomela, který využil již hodně otevřenou domácí hru.

Náhledy fotografií ze složky Boršov - Lišov B. 0:3