Jdi na obsah Jdi na menu

Boršov - Mladé B 4:3

Boršov - Mladé B 4:3 (3:2)- 18´, 45´L.Bendík, 23´, 92´Pokorný - 7´, 88´Souček, 31´Klestil

Sestavy:

Boršov: Machata- Fessl, Pokorný, Švejda, M.Bendík- Macho (85´Trněný), Soukup (64´Bíba), Chuchel, Vinzenc (61´Horažďovský)- Šimeček, L.Bendík

Mladé B: Klimeš- M.Pešek, Wenzl, Blecha, Šupitar (46´Kohnheiser)- Souček, S.Pešek (72´Hundsuurschor), Lískovec, Klestil- Vítek (46´Navara), Lerchsestava5.png

Velmi cenné vítězství se nerodilo lehce. Stejně jako v předchozích domácích zápasech jsme umožnili jít soupeři poměrně brzo do vedení. Hostující Souček využil precizní nahrávku spoluhráče, ten se dostal za obranu domácích k brankové čáře, odkud mu na podnose připravil míč, u kterého byl důraznější a přetlačil v koncovce domácího hráče 0:1. p1210281.jpgV 10.minutě se kopala penalta. Domácího Vinzence srazil ve vápně hostující hráč, ale nabídnutou šanci v podobě penalty nevyužil L.Bendík. Před hostující brankou byla k vidění šance Chuchela, kterému připravil míč na hranici vápna L.Bendík, který se zbavil dvou bránicích hráčů, ale střelci uškodila přemíra snahy o rychlé zakončení a tak střela šla hodně vedle. Potom se po rohu Soukupa dostal k zakončení Švejda, ale jeho hlavička šla nad. Potom se do další šance dostal L.Bendík, ale i jeho zakončení si nenašlo skulinu v hostující brance. Na druhé straně zahrozil Vítek, když se protáhl kolem Švejdy, ale s jeho střelou z úhlu si poradil Machata. V 18.minutě se domácí dočkali, když na roh Soukupa nedosáhl brankář Klimeš a L.Bendík byl na pravém místě a hlavou vyrovnal na 1:1. Hosté dobře kombinovali ve středu hřiště a domácí je složitě bránili. p1210277.jpgPo dvaceti minutách hry se zbavil hostujícího střážce Šimeček, ale z jeho průniku a nahrávky nakonec domácí nic nevytěžili. Ve 23.minutě přišel vedoucí gól domácích, když si na další roh Soukupa vyskočil nejvýše Pokorný a dostal domácí do vedení 2:1. Hosté zahrozili, když se po kombinaci Peška s Lerchem dostával k zakončení Klestil, ale Pokorný včas zasáhl. Ve 31.minutě bylo vyrovnáno, domácí ofsajd systém sklap naprázdno a Klestil pokračoval sám na Machatu, kterého překonal a vyrovnal 2:2. Důležitým momentem zápasu byl třetí gól domácích, který padl těsně před koncem poločasu a postaral se o něj L.Bendík 3:2.

Druhý poločas začal spíše bojem o střed hřiště. Domácí si hlídali náskok a do žádných šancí hosty nepouštěli. V 57.minutě se do šance dostával Šimeček, ale jeho zakončení nebylo přesné. Stejně tak naložil ze svou střelou domácí Haňur, jeho střela z hranice vápna šla hodně vedle. Hosté potom zahrávali trestný kop, po faulu na Lercha, ale střela branku Machaty minula. Hosté potom vycítili šanci a trochu domácí zatlačili, ale žádnou větší šanci si nevypracovali. Střelu z úhlů a z větších vzdáleností postrádali mušku a razanci. p1210288.jpgVítr z plachet vzalo hostů zranění S.Peška, který ve středu zálohy hostů, hrál klíčovou roli. Před hostující brankou utekl obraně L.Bendík, ale v šanci si míč ukopl. Za chvilku zahrozili domácí po rohu, ale hostující obrana včas zasáhla. Hosté se ještě pokusili s výsledkem něco udělat a v 88.minutě se po rozehraném trestném kopu dostal k hlavičce na hranici vápna Souček a jeho oblouček k překvapení všech, končí v domácí brance 3:3. Domácí vše vrhli do útoku. V 90.minutě měli možnost zahrát z dvaceti metrů domácí trestný kop. Tečovaná střela Vinzence, končí rohovým kopem. Ten rozehrává Trněný a přesným centrem nachází ve vápně Pokorného, který přesnou hlavičkou v 92.minutě do protipohybu brankáře Klimeše uzavírá výsledek na 4:3

Výsledek, který byl jako na houpačce. Hosté se předvedli jako kompaktní celek, s velmi dobrou hrou středové řady.

Náhledy fotografií ze složky Boršov - Mladé B 4:3