Boršov - Planá 5:2 (3:0)- 23´, 38´Šimeček, 5´, 79´L.Bendík, 85´Machata- 48´Balogh, 56´Sedmík (dle nás "Mavrodiev")

ČK- 0:1 (40´Beran)

Sestavy:

Boršov: Bublík- Macho, Váša, Chuchel, Fessl- M.Bendík, Haňur, Hlaváček, Makovec- L.Bendík, Šimeček (77´Machata)

Planá: Kőlbl- Mavrodiev, Křemen, Sodomka, Turek- Adámek, Polák, Sedmik, Beran- Balogh, Stropek  (Tyl, Vobořil, Aibl)

Do zápasu vstoupili lépe domácí, Šimeček našel v 5.minutě ve vápně L.Bendíka a ten z první nedal Kőlblovi v brance hostů šanci. Hosté potom získali více ze hry, ale další jejich okénko v obraně potrestal ve 23.minutě Šimeček.Obrazek Převzal dlouhou nahrávku mezi obránci, využil svou rychlost a před brankářem s přehledem zakončil 2:0. Když potom chytil Bublík hostujícímu Sodomkovi ve 30.minutě penaltu po faulu Váši, tak tím podtrhl černý den hostů. Postupně domácí vyrovnali hru, hráli zodpovědně odzadu a byli nebezpečnější. Za deset minut přišla pro hosty další pohroma. Dezorientovanou a nesoustředěnou obranu hostů zaskočil ve 38.minutě dlouhý míč Váši na L.Bendíka, který připravil pozici pro Šimečka a ten umístěnou střelou zvyšoval již stav na 3:0. Hosté během prvního poločasu přišli ještě o vyloučeného Berana, který ve 40.minutě po druhé žluté kartě oslabil svůj tým.

ObrazekDruhý poločas se měl podle dosavadního stavu pouze dohrávat. Ale opak byl pravdou, hosté hned ve 48.minutě využili chyby v domácí obraně a Balogh snížil na 3:1. Hosté i v deseti hráčích získali územní převahu, kterou podtrhli dalším gólem, když v 56.minutě dlouhý nákop Křemena po odrazích ve vápně vracel Adámek před branku a Mavrodiev snížilil gólem na 3:2 (v zápase uveden Sedmik). Další velikou šanci již hosté trestuhodně nedali. Hra se potom změnila v boj o střed hřiště a nervozita odpovídala derby těchto týmů. Domácí potom uklidnil po centru Váši v 79.minutě L.Bendík, když využil chyby brankáře a obrany, položil se do míče a hlavičkou zvýšil na 4:2. Další šanci na zvýšení vedení měl opět L.Bendík, když po lahůdkovém rohu Váši zaskočil zkoprnělou hostující obranu, ale tentokrát mířil pouze do břevna.  Ve zbytku zápasu měli ještě oba týmy náznaky šancí, ale střely byly buď zblokovány, nebo neměly správný směr. ObrazekPřed koncem v 85.minutě zápasu se prosadil za domácí ještě jediný střídající hráč- "brankář Machata", který nastoupil po druhé v sezóně do pole a podruhé v sezoně se mu povedlo vstřelit gól. U dlouhého míče směrujícímu k rohovému praporku byl nejdříve L.Bendík, který pohotově připravil míč Machatovi, pro kterého již nebyl problém uzavřít gólový účet zápasu 5:2. V 87.minutě to zkoušel po rohu ještě hostující Mavrodiev, ale jeho hlavička šla na rohový praporek.

(doplnění a upřesnění zápisu později.)

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální