Jdi na obsah Jdi na menu

Boršov - Slavče 4:3

Boršov - Slavče 4:3 (2:3) - 12', 24', 38' - 5' Muller, 20' 89' Chuchel, 75' L.Bendík

Sestava Boršov:

Machata -  M.Bendík (75' Pokorný), T.Lang, Chuchel, Šimeček - Makovec, Skopec, Nídl, Macík - L.Bendík, Muller (70'Kofroň)

Boršov se mohl dostat do vedení hned v 1' po faulu na L.Bendíka ve velkém vápně. K penaltě se postavil T.Lang, bohužel brankář hostů střelu vyrazil. V 5' Muller od rohového praporku obešel několik protihráčů, až se dostal k brankařovi, kterého z půl metru propálil 1:0. O pár minut později se dostal Muller do obdobné střelecké pozice, ale tentokrát šanci neproměnil. Ve 12' obrana Boršova zapsala a do samostatného úniku se dostal hráč hostů a srovnal 1:1. Ve 20' se zahrává rohový kop. Míč končí ve skrumáži několika hráčů, ve které se nejlépe zorientuje Chuchel a vrací vedení Boršovu 2:1. Hostům se daří opět brzy srovnat, a  to ve 24'. Po levé straně se dostává hráč do úniku a střelou na zadní tyč nedává Machatovi šanci 2:2. Ke konci poločasu hosté otáčejí stav kdy se k odraženému balonu na hranici velkého vápna dostává hráč hostů a vymetá růžek Machatovi branky 2:3. Boršovu se daří srovnat v 75', kdy L.Bendík střelou na zadní tyč srovnává na 3:3. V závěru domácí zahrávají rohový kop, kdy Skopec nalezne přesné hlavu Chuchla a ten v závěru vrací vedení Boršovu 4:3.

Náhledy fotografií ze složky Boršov - Slavče 4:3