Boršov - Včelná 5:1

Boršov - Včelná 5:1 (3:0) - 23´Chuchel, 29´M.Bendík, 41´Haňur, 61´L.Bendík, 67´Šimeček - 71´Tondl

Sestava:

Boršov: Vinzenc- Fessl, Pokorný, Švejda, M.Bendík- Soukup (67´Kříž), Haňur, Chuchel, Klícha (54´Ardolf)- Šimeček (73´Nejedlý), L.Bendík

Od začátku zápasu získali domácí územní převahu, kterou se jim povedlo z2012-04-28_014.jpgúročit až gólem Chuchela, který protlačil míč do sítě ve 23.minutě po rohu Klíchy 1:0. Ještě před tím trefil M.Bendík po výborné akci tyč hostující branky. Nakonec se po podobné akci již prosadil, když zvyšuje ve 29.minutě na 2:0. Ve 41.minutě převahu domácích podtrhuje Haňur, když zvyšuje již na 3:0. Druhý poločas začal vyrovnaně a domácím chvilku trvalo, než opět převzali iniciativu. V 61.minutě protrhl střeleckou smůlu L.Bendík, když dorazil do sítě míč po akci M.Bendíka a Ardolfa 4:0. Poslední gól domácích střílí v 68.minutě Šimeček, když jde sám na brankáře hostů, kterého 2012-04-28_076.jpghezky přehazuje 5:0. Na druhé straně následně hosté korigují stav, když manévrující Váša, měl dostatek času vykouzlit nahrávku za domácí obranu 5:1. Po tomto gólu hosté trochu ožili a ještě se pokoušeli domácí pozlobit. Ale žádné nebezpečné zakončení již neukázali. Domácí si nakonec dostatečné vedení uhájili a již žádné své šance neproměnili.

Náhledy fotografií ze složky Boršov - Včelná 5:1