Čtyři Dvory - Boršov 1:2 (0:0) - 72' - 75' A. Matoušek (p.), 90' Čuřík

Sestava Boršova:

Bublík - Filištein, A. Matoušek, Pícha, Komrska - J. Češka, Gruber, Šefčík, Fessl - Čuřík, Šimeček

Střídal: Kofroň, L. Soukup, Lísal, V. Anderle

V prvním poločase byla možná i trochu překvapivě k vidění poměrně vyrovnaná partie. Domácí dali dohromady jen 11 lidí a to třeba i včetně matadora Kuny či Babky, který se po dlouhé fotbalové pauze připojil k týmu doslova před pár dny. Hostům se příliš nedařilo navázat na týden starý výkon z utkání proti Hluboké.     Mnoho velkých šancí v prvním dějství k vidění nebylo. Za domácí se snažil hrozit hlavně Janeček a to třeba ve 20. a 30. minutě, ale Bublík si vždy dokázal poradit. Stejně tak na druhé straně Voneš a tak se do šaten odcházelo za bezbrankového stavu 0:0.

Ve druhé půli se Boršov přeci jen zvedl a chvílemi Čtyráku zatápěl. Přesto jako první udeřili domácí. V 72. minutě se možná trochu šťastně dokázal z přímého kopu prosadit Janeček, 1:0. Vedení však domácím vydrželo jen tři minuty. To byl po dlouhém pasu Šefčíka do vápna a zpracování Komrsky hostující hráč sražen a kopala se penalta. Tu proměnil a vyrovnal Matoušek, 1:1. Nějakých pět minut před koncem mohl domácím vrátit vedení Knietel, když se po Píšově standardce ocitl sám před gólmanem, ale ke smůle domácích branku minul. V 90. minutě zahrávali nepřímý kop poblíž rohového praporku hosté. Střílený centr tečoval za Vonešova záda Čuřík a rozhodl tak o výhře Boršova, 1:2.