K.Újezd - Boršov 5:1

K.Újezd - Boršov 5:1 (4:1)- 11. Píšek, 16. Prokop, 20. J. Soukup, 30. a 64. Mráz - 23. Šefčík.

Rozhodčí: Průchová – Eibl, Schwarz. ŽK: 1:2 (Pavlis – Čuřík, Komrska). Diváků: 80.

K. Újezd: Dudák – Sládek, Bělohlav, Mráz, Váša, Píšek, Frnka, Prokop, Kotalík, Havlíček, J. Soukup
Střídali: Pavlis, Beneš

Boršov: Bublík – Fessl, Pícha, P. Češka, Lísal, Anderle, Komrska, Šefčík, L. Soukup, Pokorný, Čuřík
Střídali: J. Češka, Fried, Kofroň, Šimeček, Macík, Matoušek.

Dorost českobudějovického SKP hodil včera vítězstvím nad Netolicemi Boršovu rukavici. Od něj se čekalo, že ji v souboji s Kamenným Újezdem zvedne a porve se o postup do finále, které by mu zaručila výhra o tři branky. Jenže už po prvním poločase bylo zřejmé, že nic takového v plánu nemá. Respektive mu to lépe hrající K. Újezd nedovolí. Slepené branky Píška, Prokopa a J. Soukupa daly duelu jasný směr. Boršovský Šefčík sice ještě dokázal z trestného kopu snížit a zkorigovat poločasový stav, ale dvě branky Mráze zadupaly naděje Boršova, jemuž citelně scházel Gruber, na finále pod zem.