K.Újezd B - Boršov 5:1 (3:0)- 3´, 32´Povišer, 6´Buczek, 60´Kneifl, 64´Voráček - 77´L.Bendík

Sestava Boršov:

Machata- Dvořák (68´Seethaler), Váša, Nejedlý, Fessl- Nídl, Haňur (14´Ovčáček, 74´ Kubů), Kučera, M.Bendík- Šimeček, L.Bendík

ObrazekHosté se nechali domácími zaskočit hned ve třetí minutě. Trestuhodně volný Povišer si naběhl na centr z pravé strany a nedal Machatovi v brance hostí šanci 1:0. V 6.minutě si poradil s domácí obranou Buczek, dostal se za jejich záda a podél brankáře zvyšuje na 2:0. O chvilku později mohlo být s hosty ještě hůře, na centr Janáse si nabíhá opět neatakovaný Povišer, ale tentokrát trefuje břevno. ObrazekDomácí jsou na koni a hra s centrovanými míči ze začátku zápasu přináší úspěch. Hosté jsou nuceni udělat změnu v sestavě. Další šance domácího Povišera zůstává neproměněna. Postupně se hra přesouvá ke středu hřiště, ale domácí srší sebevědomím a když na 3:0 zvyšuje nehlídaný Povišer, z hosty to nevypadá nejlépe. Domácí zkouší střely z dálky, ale brankář Machata je na místě.

Druhý poločas začíná ve vlažnějším tempu, zapříčiněném výsledkem a hlavně únavným počasím. ObrazekDomácí jsou dále nebezpeční hlavně po standardních situacích. Potom Machata vyráží střelu z dvaceti metrů. Domácí postupně zvyšují skóre opět po centru ze strany Kneiflem na 4:0. A v 64.minutě se trefuje z přímého kopu ještě domácí Voráček a zvyšuje na hrozivých 5:0. V 77.minutě snižuje střelou z hranice vápna L.Bendík 5:1. V 79.minutě se k hlavičce ve vápně dostává hostující Seethaler, ale neměla potřebnou  razanci.  V 86.minutě mohl ještě dát výsledku konečnou podobu hostující Kubů, sám před brankářem přestřelil.

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální