Jdi na obsah Jdi na menu

N.Hodějovice - Boršov 3:2

N.Hodějovice - Boršov 3:2 (0:1) - 69´Carda, 78´Dvořák, 82´Janovský - 38´vlastní, 66´Vinzenc

Sestava Boršov:

Machata- Macho, Pokorný, Švejda, M.Bendík- Macík, Soukup, Chuchel, Vinzenc (80´Klícha)- Šimeček, L.Bendík (83´Dvořák)

První jarní mistrovský zápas začal územní převahou Boršova, jehož útočné snahy ovšem končily na dobré obraně domácího týmu. Asi po dvaceti minutách hry se  hra vyrovnala, domácí se osmělili a přišla i jejich první šance. Lojka se dostává 2012-04-07_017.jpgve 28.minutě přes obranu hostů, ale jeho šanci brankář Machata pohotovým zákrokem likviduje. O pár minut později zahrozili hosté. Po pěkné akcí od levé lajny se dostává k zakončení L. Bendík. Za chvilku se dostávají do další šance opět hosté, odražený míč z malého vápna napálil do tyče Chuchel a odražený míč  již nestihl překvapený Macík přesněji usměrnit do odkryté branky. Dorážka tedy končí v náruči domácího brankáře. Do třetice šance hostů, střela L.Bendíka byla v poslední chvíli sražena mimo branku. Ve 34.minutě se píská penalta před brankou hostů. Útočník domácích na hranici ofsajdu zabíhá za obranu hostů, kde se dostává před brankáře Machatu, který ho fauluje a rozhodčí ukazuje na penaltovou značku. Brankář Machata špatně kopnutou penaltu Lojkou vyráží. Ve 38. minutě se dostávají do vedení hosté. Trestný kop ze strany pokutového území posílá do vápna Soukup a precizní centr trefuje neomylně do vlastní sítě obránce domácích 0:1. Domácí mohou vzápětí odpovědět, jejich dva trestné kopy končí slabým a  nepřesným zakončením. V poslední šanci poločasu se ocitl domácí Lojka, ale nestihl míč již přesněji zakončit a tak končí vysoko nad hostující brankou.

2012-04-07_025.jpgDruhý poločas začíná mírnou převahou domácích a hosté spíše vyčkávají. Domácích útočné akce končí na dobré obraně Boršova. Postupně se zvyšující úsilí domácích po vyrovnání, otevírá zadní vrátka v obraně. Bohužel útočné snahy hostů končí na nepřesné finální nahrávce. V 65. minutě přichází centr z pravé strany Boršova do vápna domácích, kam nabíhá do souboje s brankářem domácích Chuchel. Míč propadá pod Chuchela, který pohotově posílá „centr-střelu“ na branku, kde ještě vyhrává u brankové čáry hlavičkový souboj Vinzenc  a dostává Boršov do dvougólového vedení 0:2. Chvilku po rozehrání,  domácí Dvořák z pravé strany přechází přes tři bránící hráče, posouvá na Cardu, který druhý dotek s míčem posílá pohotově k tyči hostující branky 1:2. Boršov mohl za chvilku opět odskočit do dvougólového vedení. Za bezmocně obstřeleným brankářem ze strany, se k letícímu míči podél branky, dostává Chuchel, ale jeho dorážka metr od brankové čáry na středu branky, končí nepochopitelně nad 2012-04-07_070.jpgdomácí brankou! I nemožné se povede zazdít (někdy zdání klame J). V 78.minutě domácí využívají překvapivě otevřenou levou stranu hostů, křížnou nahrávku přebírá volný Dvořák. Utíká bránícím hráčům a na zadní tyč vyrovnává na 2:2. V 81.minutě centrovaný míč od brankové čáry trefuje ruku Pokorného a je nařízena druhá penalta domácích. Tu proměňuje Janovský a otáčí stav zápasu na 3:2. Boršov se ještě snaží vyrovnat v závěrečném tlaku, ale ani hlavičky Pokorného a Klíchy si nenašli místo v domácí brance. A tak končí bojovný, vyrovnaný zápas, kterému by více slušela remíza, výhrou šťastnějších domácích.

Náhledy fotografií ze složky N. Hodějovice - Boršov 3:2