Boršov-Temelín 3:1

26. 9. 2010

A je tady další utkání sezony v němž domácí Dorostenci přivítají na domácim hřišti Temelín.Dokážou navázat víteznou serii v minulem zápase v Pištíně?Zápas se odehraje na hřišti Boršova 26.9.2010 od 15:00hod.

Boršov-Temelín  3:1 ( 0:1 )za boršov Doskočil 2x, Ovčáček

Sestava Boršov:

Skopec-Anderle,Seethaler,Lísal Mareš,Jirkovský,Chrášťanský,Doskočil,Gubáni,Múller,Ovčáček

Střídali:Kaisler,Kofroň,Lipš,Kubů,Bernes,

Domácí Dorostenci konečně získali na domácím hřišti 3body.Když v první poločase prohrávali 0:1.Ve druhém poločase se domácí dostali před bránu hostí a hnet skoroval Doskočil a vyrovnal na 1:1. Domácí stále tlačili ale již za 10´ se před bránu dostal Doskočil který nahrával a Ovčáček davá na 2:1.Už to vypadalo že domácí vyhrají o jedinou beranku ale nebylo tomu tak,když utelkl hostojící obraně Doskočil a dal gol na konečných 3:1.