Jdi na obsah Jdi na menu

N.Hrady-Boršov 5:3

24. 4. 2010

Další mistrovské utkání dorostu. Povede se dorostencům navázat na předchozí zápas a okradou domácí favorizovaný tým o nějaký bod? Zápas se odehraje 24.4.2010 od 10:30hod v NOVÝCH HRADECH.

N.Hrady-Boršov  5:3 ( 1:2 ) za boršov Bíba,Lerch,Ovčáček

Sestava Boršov:

Skopec-Anderle,Kofroň,Kubů,Petřík,Bíba,Lerch,Lipš,Jirkovský,Kaisler,Ovčáček

Střídali: NIKDO

ČK-0:1 (39´Kofroň)

Dorost opět ztratil cenné vítěztví když vedl po poločase 1:2.Ve druhém poločase nastoupilo mužstvo Boršova oslabeno o jednoho hráče a hned to bylo na hře poznat.Dorost tedy prohrál 5:3 a odvaží si druhou prohru v jarní sezoně.