Planá - Boršov 3:0 (1:0)- 41´Balogh, 54´Mavrodiev, 74´ Sodomka z penalty

Sestava Boršov:

Vinzenc- Fessl, Chuchel, Švejda, M.Bendík- Kříž, Bíba, Trněný, Ardolf - Světel, Hubschmann

střídal: Haňur, Soukup, Šimeček

V týdnu se nám místo tréninku naskytla možnost odehrát přátelský zápas s aspirantem na postup do I.B třídy týmem Plané. V zápase jsme mohli vyzkoušet další hráče a tak jsme také do zápasu vstoupili. Od úvodního hvizdu "velmi důležitého" rozhodčího, jsme drželi s domácím celkem krok a chvílemi měli i více ze hry. Přechod do útoku jsme měli rychlý, co dělalo domácím velké problémy. V zápase se předvedli staronové tváře Adam Hubschmann a Michal Světel, kteří se svou aktivitou a jednoduchostí ukázali ve velmi dobrém světle. V průběhu zápasu jsme točili sestavou a ke konci poločasu se domácí dostali do vedení. Druhý poločas jsme začali překvapivě hodně ofenzivně a hra dozadu ztrácela na vážnosti. Domácí se dostávali do brejkových situací, které musela řešit obrana a zaskakující hráč z pole v brance Tomáš Vinzenc. Nakonec domácí své vedení ještě zvýšili a vyhráli 3:0.