Štěpánovice - Boršov 4:1 (1:0) Kopačka, Fiktus, Bušta, Makovička- 74´Šimeček

Sestava Boršov:

Lísal (82´Machata)- Macho, Pokorný, Dvořák, M.Bendík- Soukup (61´Laur), Haňur, Chuchel, Fessl- Klícha (66´Šimeček), L.Bendík

Obrazek

V zápase na těžkém terénu se dostali do první šance domácí ve 4.minutě. Na centr z pravé strany si naběhl domácí hráč, ale jeho hlavička míří nad Lísalovu branku. V 8.minutě se dostávají do veliké šanci hosté. ObrazekKlícha nahrává na rozběhlého L.Bendíka, který obchází domácího obránce a dostává se sám před brankáře, ale jeho střela míří těsně vedle domácí branky. Za čtyři minuty připravuje další šanci pro hosty Klícha, ale Fesslovi střelu domácí brankář chytá. První gól přišel ve 22.minutě, když nedorozumění v domácí obraně potrestali domácí vedoucím gólem 1:0. Na druhé straně měl vyrovnání na noze L.Bendík, když běžel ze strany sám na domácí branku, ale místo zakončení hledal před prázdnou brankou spoluhráče, který tam bohužel nebyl :-(. Nebezpečný byli i domácí, ale dvakrát dobře zasahoval hostující brankář.

Druhý poločas se nesl v očekávání zlepšení hry hostů, ale domácí houževnatost a težký terén byl proti. ObrazekV 54.minutě domácí přehráli střed zálohy hostů s následnou nahrávkou na levou  útočnou stranu, kde usnul hostující obránce Macho. Domácího hráče ještě křižoval hostující stoper Dvořák a nešťastník brankář Lísal, který byl u míče první, ale odkopen trefil domácího útočníka a domácí vedli 2:0. Hosté potom všechno vrhli na ofenzivu, kterou mohli korunovat snižujícím gólem v 62.minutě. Na míč Macha nabíhal v ofsajdové pozici L.Bendík, který míč ignoroval a za ním vybíhající Pokorný, který vybíhal z hlouby pole si v šanci poradil s domácím brankářem a snižuje. Ale regulérní gól nebyl hostům z nepochopitelných důvodů uznán, přestože rozhodčí Hybner nechal celou akci dohrát a potom písknul ofsajd! V 74.minutě se hosté dočkali. Pokorný prudlužuje hlavou na L.Bendíka, který utekl domácí obraně a připravuje na podnosu snižující gól pro Šimečka, který nabídkou nepohrdl 2:1. V 77.minutě je hostům hloupě vyloučen M.Bendík a šance na vyrovnání klesají. Domácí útočí do otevřené obrany a Obrazekdobře si zachytá hostující brankář Lísal. V 79.minutě po trestném kopu domácích uklouzl hostující Dvořák a v souboji domácího útočníka s Chuchlem míč propadává na dalšího domácího hráče, kde zaspal hostující Laur a domácí zvyšují vedení na 3:1. Domácí ještě zahazují dvě šance, když se v přečíslení řítí do domácí obrany. Konečnou podobu výsledku dala 89.minuta, když trestný kop domácího kapitána z velkého úhlu končí za překvapeným střídajícím brankářem Machatou 4:1.

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální