Včelná - Boršov - 6:1 (2:1)- 43´, 48´, 71´Novák, 14´Chrenka, 60´Vavroch, 82´Maurer- 9´Nídl

ČK 0:1 (64´Hlaváček)

Sestavy:

Včelná:

Pražák- Oberfalcer, Vařil, Z.Váša, xxx- Maurer, Tondl, R. Vavroch, Vavroch- Chrenka, Novák

Boršov:

Bublík- Fessl (66´Dvořák), Nejedlý, Hlaváček, Kučera, M.Bendík (66´Macho)- Šimeček (76´Makovec), Nídl, M.Váša, Haňur- L.Bendík

Začátek zápasu byl ve znamení územní převahy hostů z Boršova, kteří lépe drželi míč a Obrazekzaslouženě se dostali do vedení hned v 9.minutě, když Nídl pohotově reagoval na centr Šimečka před malé vápno. Za chvilku mohli hosté zvýšit stav, ale skóre se neměnilo. Vyrovnáno bylo ve 14.minutě, když se velmi dobře odpoutal od obránců při rohovém kopu Chrenka a precizním zakončením hlavou nedal  Bublíkovi šanci 1:1. V těchto fázích zápasu byla hra vyrovnaná. Hosty mohl do vedení dostat dvakrát Šimeček, první nestihl přesně tečovat L.Bendík a při druhém hlavou těsně minul tyč Pražákovi branky. Potom mohl strhnout vedení na domácí stranu opět Chrenka, ale tentokrát ve veliké šanci hlavou nedal. Další šanci domácích měl po chybě hostující obrany Novák. Nikým neatakovaný si to mířil sám na branku. ObrazekAle jeho střela skončila na tyči a dorážka na obránci Fesslovi. Novák se dočkal gólu po další chybě v obraně hostů ve 43.minutě, kdy s přehledem dostal domácí do vedení 2:1

Druhý poločas načal gólem ve 48.minutě opět Novák, když střelou z hranice vápna obstřelil Bublíka a hlavně zastavil očekávaný tlak hostů. Domácí jednoduchá hra na dlouhé míče dále slavila úspěch. V 60.minutě zvyšoval na 4:1 Vavroch. A když v 64.minutě zatáhl za záchranou brzdu hostující Hlaváčak a zastavil Chrenku, který by šel sám na bránu. Tak museli hosté dohrávat v deseti. Domácí si zbytek zápasu užívali a hosté se dále trápili. ObrazekDomácím se dařilo zakončení a v 71.minutě přidal svůj třetí gól Novák. Zvyšoval stav opět po umístěné střele z hranice vápna na hrozivých 5:1. Na druhé straně mohl korigovat stav Dvořák po rohu Váši, ale u míče byl včas domácí brankář Pražák. Na druhé straně využil nedůrazu hostující obrany Maurer a stanovil konečné skóre na 6:1. A když se na to nemohl dívat ani rozhodčí, tak zápas raději ukončil již v 87.minutě.

V Boršově bude třeba vyhlásit konkurs na někoho, kdo bude schopen vyhrávat hlavičkové souboje. Dále bude třeba asi vyčistit hlavy. A po tomto zápase i duši a zase začít od nuly. Krize jara vrcholí!!!

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální