Vrábče - Boršov 3:1

Vrábče - Boršov 3:1 (2:1) -  26' Vrba, 35', 74' T.Knytl 2 - 21' Švejda

Sestava Boršova:

Fabián- Fessl, Filištein, Švejda, Lísal- Šimeček, Gruber, Pokorný, Češka- Muller (41´Soukup), L.Bendík (46´ Křemen)

Zápas začal ve vlažném tempu. Úvodních pár minut přinesl pár nepřesných střel ze strany Boršova. Vrábče se dostala do první vážnější šance v 19‘ minutě. Po špatné malé domu se dostal domácí hráč k zakončení, Fabián byl ale pozorný a míč vyrazil. O pár minut později se zahrávala trestný kop před vápnem domácích. Gruber poslal nadýchaný centr do vápna a našel přesně hlavu nabíhajícího Švejdy a bylo to 0:1. Vedení Boršovu ale moc dlouho nevydrželo. O chvíli později byla odpískána přísná penalta proti Boršovu. Pokutový kop hráč Vrábče s přehledem proměnil 1:1. O dalších pár minut bylo odpískána další penalta, opět trochu přísná, po faulu na L.Bendíka. Ten se k penaltě také postavil, ale střela skončila těsně vedle pravého růžku. A o dalších pár minut vedli již domácí. Když se přes levou stanu, i s trochu štěstí , probil hráč Vrábče a poslal přesný centr na zadní tyč na osamoceného spoluhráče a ten hlavou zajistil Vrábči vedení. Boršovu se pak přestala hra dařit a bylo k vidění spousta nepřesných přihrávek. V závěrečných minutách se ještě zranil Muller po nešťastné srážce s golmanem domácích a musel střídat.

Hned ze začátku druhého poločasu se Boršov dostal do veliké šance. Z levé strany přišel centr na nabíhajícího F.Pokorného, ten ale z malého vápna přestřelil branku. To bylo ze strany Boršova pro dlouho dobu vše. Ačkoli měl Boršov značnou územní převahu, k zakončení se vůbec nedostal. Vrábče naopak čekala na svou příležitost a ta přišla 15 minut před koncem, když se jeden z hráčů Vrábče protlačil přes několik hráčů Boršova a nakonec dotlačil míč i za záda Fabiána. Boršov se ale nevzdával a snažil se bojovat až do posledních minut. Bohužel se ale k zakončení nedostal a tak zápas skončil výhrou domácích 3:1.