Vrábče - Boršov -1:1 (0:0) - 85´Šefčík - 50´Hlaváček

Sestavy:

Vrábče: T.Knytl- Jírovec, Petr Hejl, Tvaroh, Pavel Hejl- Vejskrab (Mach), Hrádek, S.Knytl, Kosař- Šefčík, Koclíř       (Schuster)

Boršov: Bublík- Dvořák (46´Macho), Haňur, Nejedlý, Fessl- Nídl, Hlaváček (75´Hübschmann), M.Bendík- Šimeček, Brenkus (49´Chuchel)- L.Bendík

V podprůměrném zápase, kterému nepomohl těžký terén, se hrálo od začátku převážně ve středu hřiště. Po čtvrthodině hry střílel z dvaceti metrů domácí S.Knytl - Bublík vyráží nad branku. Na druhé straně na centr nedosáhl Brenkus. Za chvilku to zkoušel opět Brenkus, ale jeho střela šla mimo tyče. Za domácí zahrozil z trestného kopu Petr Hejl, ale Bublík ze střelou neměl problémy. Potom přišla pasáž, kdy se spíše bojovalo ve středu hřiště, s náznaky pološancí. ObrazekVe 33.minutě to zkoušel hostující L.Bendík, neprve si poradil s dvěma soupeři, ale střela neměla potřebnou razanci a přesnost. Potom se dostával do šance hostující M.Bendík, ale ani tato šance nebyla gólová. Za 5.minut se ještě opřel do odraženého míče za hranicí vápna boršovský Šimeček. Ale i jeho nepřesná střela, nakonec způsobila závar před domácí brankou, když se míč odrážel mezi hráči. Ke konci poločasu to zkoušel opět z trestného kopu domácí Petr Hejl, Bublík nadvakrát míč zkrotil. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase se hosté dostali do vedení. Dlouhý nákop za obranu Vrábče se odrazil před vápno, kde ho pohotově zpracoval Hlaváček a z 25 metrů se trefil do šibenice 0:1. Potom dostal hostující Nejedlý zbytečnou žlutou kartu za "kecy". V 59.minutě se Šimeček dvakrát prosadil u lajny, první šanci zazdil a ve druhé vyložené zvolil zbytečně težkou přihrávku v situaci tři na dva. V 72.minutě se ozvali domácí, po centru Vejskraba končí akce "šmudlou" do zázemí. V 74.minutě propagační střela Petra Hejla ze střední vzdálenosti míří pouze do náruče připraveného Bublíka. ObrazekHosté měli územní územní převahu, kterou mohli zúročit po několika brejcích. Po jednom z nich v 76.minutě totálně vyhoří Boršov ve 100% příležitosti. Tentokrát v situaci tři na jednoho po ose Šimeček, Bendík, zakončuje osamocený a překvapený Nídl z malého vápna před poloprázdnou brankou jen nahrávkou brankáři!!! V 79.minutě si rychle zpracoval míč hostující Hübschmann, poradil si s obráncem,  ale jeho prudkou střelu Knytl chytá. V 81.minutě ztratil ve středu hřiště míč domácí Hejl po souboji ze Šimečkem, hosté hrají dál a znovu se řítí dva na brankáře. V poslední chvíli zakončuje pod tlakem a špatné přihrávce L.Bendík do tyče a dorážku hasí v v hodině dvanácté domácí obrana před Hübschmannem. Nevyužitá 100% šance se obrací proti hostům, kteří dostávájí z protiútoku po centru z levé strany gól, po přesném zakončení Šefčíka 1:1. Zápas se dohrává bez větších šancí až do závěrečného hvizdu. Pro hosty jistě zklamání z jediného bodu, vzhledem k množství vyložených šancí...

Hodnocení výkonů: 10 - mimořádně vynikající, 9 - excelentní, 8 - výborný, 7 - velmi dobrý, 6 - dobrý, 5 - průměrný, 4 - podprůměrný, 3 - slabý, 2 - mizerný, 1 - katastrofální