Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Štěpánovice- Boršov 1:3

 

 14. 6. 2009 V dalším důležitém a tvrdém zápase Boršov urval 3 body na horké domácí půdě. ObrazekDomácí tým oproti podzimnímu zápasu v Boršově byl k nepoznání. Měl územní převahu, ale hosté z Boršova zvládli zápas takticky.  

 

Rudolfov B- Boršov 2:3

7. 6. 2009  ObrazekVe slabém zápase, si s velikým štěstím Boršov odváží 3 body. Oba týmy nastoupili nekompletní. Oba týmy nastoupili nekompletní, což bylo na celkové hře vidět.

 

 

 

Boršov - Včelná 3:2

30. 5. 2009  Do místního derby vstoupili aktivněji domácí a měli mírnou převahu. V 11. minutě ji korunoval Lukáš Bendík vedoucím gólem na 1:0, po přesné nahrávce Haňura od brankové čáry. O minutu později zahrozili domácí ještě po rohu Brenkuse. Na Obrazekdruhé straně střílel nebezpečně hostující J.Hebík. Postupem času se hra vyrovnala. Ve 22. minutě si naběhl za obranu domácích Chrenka, po souboji s brankářem se ocitl na zemi, ale penalta se nepískala. O změnu stavu se pokoušel střelou z hranice vápna domácí Gorčica, ale nespěšně. Následný roh hostující obrana odvrátila, ale opakovaný již přinesl změnu skóre.

 

Horní Stropnice - Boršov 1:1

23. 5. 2009  V zápase jara, se utkal vedoucí tým soutěže Horní Stropnice, ze svým konkurentemObrazek v boji o postup Boršovem. Zápas začal velmi opatrně a oba týmy čekali co předvede jejich soupeř. A již ve 16.minutě hostující obrana zapomněla ve vápně po autu volného Davida Szypuli, který odražený míč trefil k zadní tyči a domácí vedli 1:0. Hosté byli zaskočeni a nemohli se dostat ke své hře. Domácí měli územní převahu a byli nebezpečnější.


Boršov - Kamenný Újezd B 3:0

16. 5. 2009  Ve vlažném a slušně hraném zápase, měli po většinu času více ze hry domácí. Druhá minuta mohla být ale zlomová. Po chybné rozehrávce  Haňura šel Obrazekhostující útočník sám na bránu, ale nejvhodnější okamžik pro střelu promeškal. Ve 13. minutě zahrozili domácí, po rohu Nídla, nebezpečně hlavičkoval Pokorný a střelu Šimečka zastavila až hradba obránců. V 19. minutě vymyslel kolmici na L.Bendíka Pokorný, ale šance se úspěšného zakončení nedočkala.

 

Mladé B - Boršov 4:4

10. 5. 2009  V neurovnaném zápase si oba týmy s chutí zastříleli.Obrazek Hosté se ujali vedení gólem L.Bendíka, odpověď domácích přišla v 17. minutě, kdy domácí Herman vyrovnal. Po-té se do šancí dostávali hlavně hosté. Ve 24. minutě po nahrávce Nídla ještě domácí zastavili L.Bendíka včas, ale ve 27. minutě byl po průniku do vápna sražen. Ke značce pokutového kopu se postavil sám postižený, ale penaltu nedal.

 

Boršov - Dobrá Voda B 5:1

2. 5. 2009  Domácí tentokrát rozstříleli soupeře. Dobrá Voda přijela tObrazekrochu unavena po náročné "májce" a bylo to na ní vidět. Ke konci zápasu, přestože vstřelila gól, rezignovala a přenechala otěže Boršovu, který si tak v poklidu  zápas dovedl do vítězného konce.

 

Planá - Boršov 0:3

25. 4. 2009  Druhý celek soutěže Boršov zajížděl do sousední Plané, kde se mu Obrazekv minulosti výsledkově nedařilo. Začátek zápasu byl bojovný, plný faulů a poměrně vyrovnaný. Do první šance se dostal Pokorný, ale po rohu těsně minul. Ve 20.min. musel zasahovat domácí brankář po nepříjemné trestném kopu. Ve 21. min. chybovala obrana hostí, zapomněla na domácího útočníka, který se řítil sám na brankáře Macka, ale ten výborně zachránil. Ve 26. min. opět hostující brankář včasným vyběhnutím situaci vyřešil.

 

Boršov - Dubné 4:1

18. 4. 2009  Ve vyrovnaném poločase byli ze začátku zápasu nebezpečnější hosté Obrazekz Dubného, což potvrdili v 8. min., kdy se ujali vedení 0:1. V 10. min. dalšímu gólu v domácí síti zabránilo nepřesné zakončení. Nebezpečný domácí roh zachraňoval v 16. min. vyražením hostující brankář. V 18. min. se do velké šance dostal domácí L. Bendík, ale centrovaný míč hlavou netrefi l dobře. Ve 20. min. se za obranu hostů dostal po nahrávce Pokorného Nídl, ale sám na hranici vápna před brankářem nezakončil přesně.

 

Boršov - Vrábče 2:0

11. 4. 2009  Do derby vstoupili aktivněji domácí, hosté působili zakřiknutě a po většinu zápasu Boršov udával tempo hry. V 9. minutě zahrozil z trestného koObrazekpu Váša, ale minul. Ve 13. minutě se do šance dostával Graman, ale jeho nepřesná střela snažení zhatila. Za chvilku to hořelo před domácí brankou, ale domácí obránci ze štěstím uhájili. Potom se do šance dostal Nídl, ale jeho střela také gólem neskončila. Ve 22. minutě se po chybě domácí obrany dostával do šance hostující Mach, ale spornou situaci domácí včas zažehnali.

 

Boršov - Lipí 1:1

4. 4. 2009  Do vyrovnaného zápasu vstoupili lépe hosté, ale své šance se jimObrazek nedařilo využít. Postupně přebrali iniciativu domácí, ale snaha většinou končila před vápnem soupeře. Šance a jejich náznaky byly nevyužity. Po územní převaze v druhém poločase se domácí ujali vedení, po průniku a přesné střele Nídla v 72. minutě. Po gólu se hra vyrovnala a vypadalo to, že se zápas v poklidu dohraje.  Ale přišla 89. minuta a hosté z Lipí potrestali Boršov za pasivní dohrávání zápasu, kdy domácí obrana chybovala a vyrovnal Kruťko.